بسته نرم افزاری آفیس 2003 اورجینال

قیمت: 3500 تومان

آفیس 2003 اوریجینال -نرم افزار تولید شده توسط شرکت بزرگ مایکروسافت که برای کارهایی نظیر ساخت و مدیریت کامل بر روی اسناد ساخته شد.امروزه هیچ دفتر یا محل کاری را پیدا نخواهید کرد که از آفیس استفاده نکند.مجموعه نرم افزار های موجود در آفیس به شما کمک می کند تا بتوانید اسناد متنی و تصویری بسازید.این محصول شامل نرم افزار های Word,Excel ,PowerPoint,Access,Outlook,InfoPatch می باشد. پروژه های خود را در قالب PowerPoint درآورید تا بتوانید از آنها در سمینارها و همایش ها و.... استفاده کنید. با استفاده از نرم افزار Access می توانید برنامه نویسی کنید بانک های اطلاعاتی تعریف کنید و بسیاری قابلیت دیگر.

نرم افزار Excel به شما کمک می کند تا بتوانید با استفاده از فرمول های ساده یا پیچیده ریاضی فعالیت هایی نظیر حسابداری و مدیریت منابع مالی را انجام دهید. با استفاده از نرم افزار Word می توانید اسنادی زیبا ، کامل ، و رسمی ایجاد کرده و از آنها پرینت بگیرید و در مکان های مختلف از آنها استفاده کنید. با استفاده از Outlook می توانید ایمیل های خود را مدیریت کنید. نرم افزار InfoPatch نیز بیشتر برای طراحی فرم های الکترونیکی برای خدمات الکترونیکی ارگان های دولتی و ... مورد استفاده قرار می گیرد، بیشترین کاربرد این نرم افزار در امضای دیجیتالی می باشد. این مجموعه که از جانب دریاسافت ارائه شده است دارای فارسی ساز منوهای آفیس به همراه 86 فونت متنوع فارسی و فونت زیبای نستعلیق می باشد.
مشخصات کالا:تعداد یک VCD - دارای راهنمای نصب فارسی -راهنمای تصویری و متنی نصب- دارای گارانتی و پشتیبانی محصول مبلغ نهایی سفارش با احتساب هزینه پست: در خرید پستی هزینه ارسال با پست پیشتاز: 8000 تومان و ارسال با پست سفارشی: 5500 تومان می باشد - لازم به ذکر است در خرید نقدی ( واریز وجه به حساب فروشنده) خرید محصول با درصدی بالایی (28%) تخفیف همراه است و مبلغ هزینه پست شهری کمتر از شبکه خرید پستی می باشد - دریافت سفارش با پست پیشتاز 2 الی 4 روز کاری و پست سفارشی 6 الی 8 روز زمان می برد. مبلغ نهایی سفارش به صورت خرید نقدی( واریز وجه به حساب فروشنده) و ارسال با پست سفارشی: 4000 تومان می باشد.

برخی از ویژگیها
1) WORD  2) EXCEL  3) ACCESS  4) OUTLOOK  5) INFOPATH


خرید بسته نرم افزاری آفیس 2003 اورجینال

نام و نام خانوادگی

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

شماره تلفن ثابت یا همراه

ایمیل

آدرس شما

چنانچه در مورد این محصول سؤالی دارید در کادر زیر بنویسید.(اختیاری)

سؤال شما

در فیلد زیر تعیین كنید كه قصد خرید چه تعداد از این محصول را دارید.

تعداد مورد نیاز 

omid-tak