گردنبند طلایی نماد فروهر

قیمت: 5800 تومان

گردنبند استیل نماد فروهر ساخته شده از استیل (stainless steel) با بند لاستیکی فابریک + زنجیر فلزی (هدیه) ارزان تر از همه جا بهترین هدیه برای کسی که دوستش دارید.

پایین ترین قیمت ، بهترین كیفیت.طراحی بسیار شیک و درخشان (با سطوح براق) برای دختر خانم های خوش سلیقه و آقایان شیك پوش زیبایی خیره کننده همراه با مد فصل نماد فروهر: نیاكان ما از چند هزار سال پیش دریافته بودند كه هر انسان زنده از تن، جان، روان، وجدان و فروهر (Fravahr) سرشته شده كه پویندگی و بالندگی انسان از كوشش و جوشش آنهاست. - فروهر از دو واژهی "فره" به معنی جلو، پیش و "وهر" یا ورتی به معنی برنده و كشنده درست شده است و شاید بتوان گفت از نظر زندگی، فروهر بزرگترین و باارزشترین جزء وجود انسان است ، چون پرتوی از هستی بیپایان اهورامزداست كه انسان را بهسوی رسایی رهنما میشود و وظیفهی پیشبری و فرابری، برای انسان به برترین پایهی هستی را داراست. و پس از مرگ با همان پاكی و درستی به اصل خود (اهورامزدا) میپیوندد.
با صرفه ترین ,سریع ترین و ارزان ترین روش دریافت, خرید نقدی(واریز به حساب فروشنده) است. زیرا هم شامل تخفیف است و هم هزینه پست شهری مخصوصا پیشتاز بسیار ارزان تر از شبکه خرید اینترنتی است. * مبلغ نهایی سفارش با احتساب هزینه پست: هزینه ارسال با پست پیشتاز: 9500 تومان و ارسال با پست سفارشی: 7500 تومان می باشد - لازم به ذکر است در خرید نقدی ( واریز وجه به حساب فروشنده) کالا با (20%) درصد تخفیف همراه است - دریافت سفارش با پست پیشتاز 2 الی 4 روز کاری و پست سفارشی 5 الی 8 روز زمان می برد.

برخی از ویژگیها
1) مکمل زیبایی و جذابیت شما  2) ساخته شده از استیل (stainless steel)  3) دارای بند لاستیکی فابریک+زنجیر فلزی (هدیه)  4) طراحی بسیار شیک و درخشان (با سطوح براق)  5) مبلغ نهایی سفارش ارسال با پست پیشتاز: 9500 تومان


خرید گردنبند طلایی نماد فروهر

نام و نام خانوادگی

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

شماره تلفن ثابت یا همراه

ایمیل

آدرس شما

چنانچه در مورد این محصول سؤالی دارید در کادر زیر بنویسید.(اختیاری)

سؤال شما

در فیلد زیر تعیین كنید كه قصد خرید چه تعداد از این محصول را دارید.

تعداد مورد نیاز 

omid-tak