شامپو تقویت ریشه مو جنسینگ

شامپو ریشه              جینسینگ 3 کاره با قدرت فوق العاده خود دارای عصاره جنــســینگ می باشد              که باعث از بین رفتن ریزش مو ، شوره ، جلوگیری از شاخه شاخه شدن موها              (جلوگیری از موخوره) و شادابی و طراوت را برای موهای شما به ارمغان می              آورد.و همچنین باعث تقویت موها و ضخیم شدن آنها می گردد.این شامپو              دارای کفیر و لیمو که غنی از ویتامین C است باعث رشد و ترمیم بافت مو              مفید می شود.

شماره مجوز              بهداشتی : 23837/ب ن 1 /87

بالا بردن              قدرت ریشه مو برای جلوگیری از الوسین و ریزش آن

تقویت کننده پیاز مو و برطرف              کننده ریزش مو در عرض چند ماه(100% گیاهی)

درمان قطعی ریزش مو با گیاه              جنسینگ(همراه با بناول تقویتی)

از هر 3 مرد 2 نفر از آنان              غالبا به گونه ای به طاسی مبتلا می شوند گذشته از اینکه بسیاری از زنان              و مردان از نوعی ریزش مو در خلال زندگیشان رنج می برند .

مردم زمان زیادی از وقت              خود را برای زیباسازی موهای خود و شانه زدن و مرتب کردن آن می پردازند              . و به داشتن موهای پر و کامل بر روی سر خود اهمیت بسیاری می دهند .              ولی طاسی و ریزش ناگهانی مو ناراحتی شدیدی را از لحاظ روانی برای آنها              پدید می آورد . و اکثر مواقع داشتن موهای زیاد و کامل روی سر خود را با              جوانی مرتبط می دانند.

شامپو جنسینگ با قدرت فوق              العاده خود باعث از بین رفتن ریزش مو شده و شادابی و طراوت را برای              موهای شما به ارمغان می آورد.بناول موجود در پکیج آن باعث تقویت موها و              ضخیم شدن آنها می گردد.با استفاده از این محصول می توانید زیبایی را به              چهره خود برگردانده و در جمع دوستان به خود ببالید.

گیاه جینسینگ با قدرت فوق              العاده خود باعث تقویت ریشه های مو شده و از مرگ و ریز موهای شما              جلوگیر مینماید

» قیمت: 14,900 تومان